Jesteśmy nową firmą produkującą oraz sprzedającą płytki gua sha. Wszystkie nasze płytki wykonywane są w większości ręcznie w przydomowym warsztacie.
Czym wyróżnia się nasza płytka?
Jako jedni z niewielu firm wykonujemy nasze płytki z wysokiej jakości niskoniklowego mosiądzu o następującym składzie:
– miedź 63%,
– cynk 37%. Oba te pierwiastki są cenione w kosmetologii. Miedzi, przypisuje się właściwości odmładzające skórę, natomiast cynkowi –ochronne oraz łagodzące stany zapalne.
Mosiądz w dotyku daje efekt delikatnego schłodzenia. Jest miękkim metalem, dzięki czemu zapewnia gładki poślizg na skórze nawet bez stosowania olejków. Produkt wyróżnia się wysoką trwałością – nie pęka przy upadku.
Dlaczego warto kupić u nas?
Nie jesteśmy kolejnym dystrybutorem kamieni gua sha z Chin. Nasza firma powstała z pasji. Przez wiele lat używaliśmy produktów typu gua sha ucząc się prawidłowego wykonywania masażu. Z czasem wykorzystaliśmy naszą zdobytą wiedzę i stworzyliśmy unikatowy produkt. Płytki wykonywane są przez nas, co udowadniamy, zarówno na naszej stronie, jak i mediach społecznościowych, np. Instagramie.
Jak powstaje nasza płytka
Projektowaniepłytek gua sha, czyli najważniejszy etap, od którego zależy finalny rezultat. Nasza płytkatworzona była z myślą o uzyskaniu najbardziej odpowiedniego kształtu oraz rozmiaru do masażu twarzy, karkuiramion.
PłytkiMagia Guasha wykonane są z mosiądzu pozyskiwanego od polskich producentów. Następnie wycinane są wodą pod dużym ciśnieniem. Jest to jedyny etap wykonywany przez inną firmę. Tylko dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie za każdym razem zagwarantować Państwu płytkę o anatomicznym kształcie. Kolejne etapy zmieniają kształt i rozmiar płytki bez utraty pożądanych proporcji.
Blacha po wycięciu płytek
Pojedynczy slot po płytce
Płytka tuż po wycięciu
Poprzednie
Następne
Płytka po wycięciu obrabiana jest kamieniem szlifierskim. Po tym etapie boki są ścięte oraz posiadają bardzo ostre krawędzie.
Płytka po obróbce kamieniem musi przejść kilka etapów szlifowania listkownicami, aby uzyskać gładką w dotyku powierzchnię. Usuwane są też najgrubsze rysy z przodu i z tyłu płytki.
Miejsca trudno dostępne oraz mniejsze rysy na powierzchni usuwane są pilnikami ręcznymi, orazpapierem ściernym różnych gradacji.
Płytka po szlifowaniu zostaje poddana procesowi polerowania. Proces ten wykonywany jest za pomocą filców i past polerskich różnych gradacji. Finalny efekt uzyskuje się na polerce “jubilerskiej” za pomocą bawełnianych tarcz polerskich.